Turniej klas II i III w Szkole Podstawowej w Bolszewie

W środę 24 stycznia w hali Szkoły Podstawowej w Bolszewie zorganizowaliśmy turniej piłkarski dla dzieci z  klas II i III, który odbył się w ramach zajęć z Wychowania Fizycznego. Były to pierwsze zawody zorganizowane przez naszą Akademię,  jednak stanęliśmy na wysokości zadanie i wszystko wyszło zgodnie z planem.

Dzieci rywalizowały system rozgrywek każdy z każdym w dwóch kategoriach wiekowych, każda klasa wcześniej przy pomocy nauczycieli wytypowała swoją reprezentację, która musiała przyjść w wyznaczonym kolorze koszulek. Był to turniej towarzyski, więc z tego względu nie została prowadzona oficjalna tabela rozgrywek i wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami.  Na koniec każdy uczeń dostał pamiątkowy medal oraz drobny poczęstunek, który pomógł z pewnością nabrać siły do dalszej nauki. Dodatkowo klasy rywalizowały ze sobą o najlepszy doping,  podczas całego turnieju. Wszystkie klasy były zaopatrzone w transparenty oraz banery i z głośnym śpiewem wspierali swoich reprezentantów.

Bardzo dziękujemy Pani dyrektor oraz wszystkim nauczycielom za pomoc w sprawnym zorganizowaniu tego wydarzenia, które dla dzieci z pewnością było wielkim wydarzeniem i okazją do sportowej rywalizacji.