Kontakt


Napisz do nas e-mail

Marek Hebel rocznik 2009                      (Trener Koordynator)

m.hebel@apcassubian.pl

Krzysztof Czarnocki rocznik 2010

k.czarnocki@apcassubian.pl

Radosław Czarnecki rocznik 2011

r.czarnecki@apcassubian.pl

Błażej Miszka rocznik 2012

b.miszka@apcassubian.pl

Krystian Andryskowski grupa 2013/14 (Bolszewo i Gowino)

k.andryskowski@apcassubian.pl

Michał Bercal (Wejherowo)

m.bercal@apcassubian.pl


Zadzwoń do nas

Marek Hebel: 512 375 925

Krystian Andryskowski: 533 603 762

Błażej Miszka : 506 502 860

Krzysztof Czarnocki: 512 521 416

Radosław Czarnecki: 506 582 082

Michał Bercal: 533 950 226

 


Zapraszamy na boisko

Bolszewo 84-239, ul Szkolna 13

Gowino 84-200,  ul. Wejherowska60

Wejherowo 84-200,ul. Jana III Sobieskiego 279,

Skontaktuj się z nami!