Kontakt


Napisz do nas e-mail

Marek Hebel rocznik 2009                      (Trener Koordynator)

m.hebel@apcassubian.pl

 

Krzysztof Czarnocki rocznik 2010

k.czarnocki@apcassubian.pl

 

Radosław Czarnecki rocznik 2011

r.czarnecki@apcassubian.pl

 

Błażej Miszka rocznik 2012

b.miszka@apcassubian.pl

 

Krystian Andryskowski grupa 2013/14 (Bolszewo i Gowino)

k.andryskowski@apcassubian.pl

 

Mateusz Perszon grupa 2011/12 (Gowino)

m.perszon@apcassubian.pl


Zadzwoń do nas

Marek Hebel: 512375925

Krystian Andryskowski: 533603762

Błażej Miszka : 506502860

Krzysztof Czarnocki: 512521414

Radosław Czarnecki: 506582082

Mateusz Perszon: 600583834


Zapraszamy na boisko

Bolszewo 84-239, ul Szkolna 13

 

Gowino 84-200,  ul. Wejherowska60

Skontaktuj się z nami!