Kończymy wakacje i w poniedziałek 2 sierpnia rozpoczynamy nowy sezon! Cieszymy się, że dla wielu osób okres wakacyjny były bardzo aktywny, a nasza akcje letnie cieszyły się tak wysoką frekwencją! Dlatego wciąż, w dni wolne od treningów, będzie można uczęszczać na środowe zajęcia otwarte w Wejherowie.

Sezon rozpoczynamy z nowym łączeniem roczników, zgodnie z unifikacją PZPN i sposobem gry danej kategorii wiekowych. W lokalizacjach Gowino oraz Wejherowo podział na chwilę obecną zostaje bez zmian, ze względu na ilość osób w grupach.

W sezonie 2021/2022 obowiązuje poniższe łączenie roczników:

  • Młodzik – rocznik 2009 oraz 2010
  • Orlik – rocznik 2011 oraz 2012
  • Żak – rocznik 2013 oraz 2014
  • Skrzat – rocznik 2015, 2016 oraz młodsi.

Znany jest także ramowy kalendarz rozgrywek dla kategorii Młodzik. Znajdą Państwo go pod linkiem:  rocznik 2009: liga Gdańsk: D1 Młodzik Grupa 1 rocznik 2010: liga Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 1 .  Młodsze kategorie zaczynają rozgrywki ligowe w miesiącu wrześniu i nie znamy jeszcze terminarza. Gdy się ukażę, podamy go w osobnym komunikacie

W lokalizacji Bolszewo w miesiącu sierpniu, ze względu na mniejszą frekwencję w miesiącach wakacyjnych przygotowaliśmy uproszczony grafik treningowy. Początkowo dzieci będą trenowały w jednej grupie, bądź z podziałem na poszczególne roczniki. Po pierwszych treningach oraz obozie nastąpi właściwy podział na grupy treningowe: granatowe, czerwone, białe zgodnie z predyspozycjami, umiejętnościami, zaangażowaniem i potrzebą każdego dziecka. Trenerzy prowadzący decydują o podziale oraz poinformują Państwa od jakiego dnia przechodzimy do właściwego grafiku treningowego (najpóźniej 30 sierpnia).

 

Na pierwsze zajęcia prosimy o dostarczenie do trenera prowadzącego wypełnionej i podpisanej deklaracji gry amatora na nowy sezon rozgrywkowy, oraz dokumenty obozowe (osoby, które jeszcze tego nie zrobiły)

Deklaracja do pobrania tutaj: Deklaracja APC 21-22

 

Uproszczony grafik treningowy, obowiązujący od 2 sierpnia
Czytając grafik prosimy zwrócić uwagę na lokalizację, boisko na którym odbywa się trening, dzień tygodnia oraz godzinę rozpoczęcia i zakończenia treningu.

 

Ramowy grafik treningowy obowiązujący w sezonie 2021/2022.
W grafiku mogą wystąpić zmiany. Szczególnie zimą gdy jesteśmy zależny od dostępnych hal.