Akademia Piłkarska Cassubian zagrała w Rumi

Tym razem w środę 14 grudnia w Rumi przy ulicy Świętojańskiej 1 rozegraliśmy sparing z drużyną  Salos Rumia. Był to już kolejne spotkanie towarzyskie dla dzieci z grupy 2010/2011. Mieliśmy całą salę do dyspozycji przez ponad godzinę, więc było bardzo dużo grania dla obu drużyn, co nas niezwykle cieszy.

Każdy z naszych zawodników otrzymał szansę do zaprezentowania swoich umiejętności na placu gry. Chłopacy byli bardzo zaangażowani przez całe spotkanie i zostawili dużo sił na boisku. Spotkanie z drużyną z Rumi było dla nas doskonałą lekcją i z pewnością zaprocentuję w przyszłości podczas kolejnych sparingów i turniejów. Następną okazje do zaprezentowania swoich umiejętności chłopacy będą mieli już w najbliższą sobotę  w Gdyni podczas Arka Gdynia Christmas Cup, gdzie wystąpi również starsza grupa Akademii Piłkarskiej Cassubian.

Wielkie podziękowania  dla wszystkich rodziców,  którzy licznie stawili się na trybunach i gorąco dopingowali swoich „małych piłkarzy”. Dziękujemy również trenerowi Krystianowi i całej drużynie z Rumi za zaproszenie i możliwość rozegrania sparingu.