Intensywny luty za nami!

Po przerwie na ferie zimowe wróciliśmy do ciężkich treningów z wszystkimi grupami w naszej Akademii. Ostatni miesiąc był bardzo intensywny zarówno pod względem jednostek treningowych jak i gier kontrolnych rozegranych z innymi drużynami w różnych kategoriach wiekowych.

Najstarsza grupa wiekowa 2008/2009, której duża część brała udział w półkoloniach organizowanych przez nas, zagrała w turnieju Reda Cup zorganizowanym przez klub UKS „Jedynka” Reda. Rozegraliśmy kilka fajnych spotkań z o wiele bardziej doświadczonymi drużynami, u chłopaków widać coraz większą swobodę w rozgrywanych meczach z innymi przeciwnikami. Kolejną szansą do zaprezentowania swoich umiejętności chłopcy z naszego najstarszego rocznika mieli podczas sparingu z GOSRiT Luzino, który został rozegrany na hali widowiskowo-sportowej w Bolszewie.  Było to bardzo udane spotkanie dla obu drużyn. Dużo ciekawych akcji, wiele bramek oraz pełne zaangażowanie wszystkich chłopców, to jest to na czym bardzo nam zależy i nad czym pracujemy. W minioną sobotę z kolej udaliśmy się  do Choczewa, aby rozegrać towarzyskie spotkanie z miejscowym Latarnikiem.

Grupa 2010/2011 w tym czasie  również ciężko trenowała i miała możliwość rozegrania sparingu z UKS „Jedynka” Reda, było to już kolejne spotkanie z tą drużyną i z pewnością nieostatnie, która w swojej historii wyszkoliła wielu znakomitych zawodników. Towarzyskie gry kontrolne dla chłopców w tych kategoriach wiekowych są bardzo ważne i z pewnością pozwolą podnieść jakość naszej gry w niedalekiej przyszłości.

Dziękujemy wszystkim trenerom wymienionych drużyn za zaproszenie i możliwość rozegrania spotkań z których staramy się wyciągnąć jak najwięcej wniosków i stale poprawiać nasze umiejętności. Teraz trenujemy dalej ze zdwojoną siłą, aby ciągle podnosić poziom naszej gry.