AP Cassubian wystąpiła w Stolem Cup.

W minioną niedzielę 26 listopada drużyna rocznika 2008/2009 rozegrała swój kolejny już turniej w tym roku. Tym razem udaliśmy się do Gniewina, aby wystąpić w Stolem Cup. Dla większości chłopaków był to już drugie zawody sportowe, jednak wśród powołanych nie zabrakło również nowych twarzy, których nie było w Luzinie.

Turniej został rozegrany w dwóch grupach po pięć zespołów. W naszej grupie znalazły się takie zespoły jakie Stolem Gniewino, Latarnik Choczewo, GKS Kowale oraz Lew Lębork. Poziom sportowy był bardzo wyrównany i mecze często kończyły się zwycięstwami niewielką różnicą bramek. Cieszy to, że w naszej grze widać postępy co zostało zauważone nie tylko przez rodziców, ale również trenerów innych drużyn. Jednak przed nami jeszcze wiele pracy, aby wypracować styl gry na którym tak bardzo nam zależy.

Rodzice jak zwykle stanęli na wysokości zadania i licznie stawili się na turnieju. W przerwach między meczami organizator przygotował dla nich również atrakcje, co było na pewno miłym urozmaiceniem. Panowie mogli się sprawdzić w strzałach w poprzeczkę, zaś mamy uderzały rzuty karne jednemu z zawodników Stolema Gniewina. Oczywiście nasze barwy godnie reprezentowała liczna grupa rodziców, za co bardzo dziękujemy!