Arka Gdynia Summer Cup rocznik 2009

W najbliższy weekend, drużyna rocznik 2009 będzie uczestniczyć w międzynarodowym turnieju Arka Gdynia Summer Cup.

Turniej składa się z dwóch części. Turnieju piłkarskiego i imprez towarzyszących, na które zaprasza organizator. Powołania dotyczą części sportowej turnieju. Na imprezy towarzyszące przyjeżdżamy we własnym zakresie. Szczegóły TUTAJ.

Pierwszy dzień turniejowy – 24.06 (niedziela)

Zbiórka o godzinie 8:30 w szatniach Narodowego Stadionu Rugby przy ul Górskiego 10. Mecze rozgrywać będziemy na boisku B, Gdyńskiego Centrum Sportu, tzw „klatka”. Ostatni mecz zagramy na Stadionie Miejskim w Gdyni. Rozgrywki potrwają do godziny 18:00. W godzinach 18:00 – 19:00 odbędzie się uroczyste rozpoczęcie turnieju. W godzinach 20:00 – 22:00 jest możliwość wspólnego oglądania meczu Polska – Kolumbia w telebimie, na Stadionie Miejskim w Gdyni. Impreza będzie zamknięta, wyłącznie dla zawodników i rodziców chłopców grających w turnieju. Wstęp bezpłatny.

Powołania na turniej: Bach, Baranowski, Bojka Kazimierz, Bojka Krzysztof, Doering, Domżalski, Klawikowski, Kos, Pasternak, Wolski, Wróblewski, Witos. Przyjeżdżamy w dresach Cassubian i lekkim obuwiu sportowym. Zabieramy ortalion, strój meczowy (czerwona koszulka, granatowe spodenki, granatowe getry), buty do gry na sztucznej nawierzchni, oraz korki,ochraniacze, bidon z wodą, klapki, 40 zł wpisowego(idziemy na obiad w trakcie turnieju). Proszę o potwierdzenie obecności sms do trenera Marka

Drugi dzień turniejowy – 25.06 (poniedziałek)

Rozgrywki odbywają się między 9:00 a 14:00. Zbiórka i miejsce zbiórki zależne od miejsca zajętego w niedzielę.