Cassubian wystartował w Halowej Lidze Piłki Nożnej Gminy Wejherowo

W końcu nadszedł ten historyczny moment. Po raz pierwszy w tych i jakichkolwiek rozgrywkach wystąpi seniorska drużna Cassubian W niedziele 24 listopada w Hali Widowisko-Sportowej w Bolszewie odbyła się inauguracja kolejnej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej Gminy Wejherowo . W tych rozgrywkach będzie występował  zespół złożony z trenerów, rodziców i przyjaciół naszej Akademii. W lidze bierze udział 8 zespołów, które będą rywalizować ze sobą na zasadzie każdy z każdym.

Na inauguracje rozgrywek zmierźliśmy się z drużyną Dan Bud Gościcino, której niestety ulegliśmy 6:3. Był to nasz pierwszy mecz w takim składzie personalnym i widoczny był brak zgrania ze sobą pomiędzy poszczególnymi zawodnikami. Szwankowała również skuteczność, którą mamy nadzieje poprawić w kolejnych meczach.

W najbliższą niedziele o godzinie 13:30 zmierzymy się z drużyną Porta Bolszewo. W tym meczu chcemy się pokazać z dobrej strony i osiągnąć korzystny wynik, mimo tego, że nasz przeciwnik jest lekkim faworytem po wygraniu swojego meczu z ubiegłorocznym zwycięzca ligi. Mamy bardzo szeroka kadrę, więc z pewnością w tym meczu nie zabraknie nowych twarzy na boisku , które będą solidnym wzmocnieniem zespołu.

Następna kolejka odbędzie się już 1 grudnia. Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie na trybunach Hali Widowisko-Sportowej w Bolszewie przy ulicy Leśnej 35.

 

Wyniki I Kolejki HLPNGW  :

Porta Bolszewo – Amatora Gościcino 5:3.

AP Cassubian – Dan Bud Gościcino 3:6.

Vamos Paradyż – GKP Barca Bolszewo 2:18

Mar Metal Bolszewo- Specjaliści 5:0.