Debiutancki sezon za nami.

Za nami debiutancka runda w rozgrywkach organizowanych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. W rozgrywkach wystartowało aż 5 naszych drużyn. Dzięki temu wszyscy nasi zawodnicy mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności na tle rówieśników. Najlepsi wystąpili także w meczach starszych kategorii wiekowych. Najmłodszy zawodnik Akademii, który wystąpił w tej rundzie w rozgrywkach ligowych miał 5 lat !

Nasze drużyny:

 Rocznik 2008 – kategoria Orlik E1

Rywalizował z drużynami : ProFan Gościcino, KTS-K Luzino, Błękitni Wejherowo, Błękitni II Wejherowo

 Rocznik 2009 – kategoria Orlik E2

Rywalizował z drużynami :Stolem Gniewino, PKS Jastarnia, MKS Władysławowo, Diego Lębork, Latarnik Choczewo

 Rocznik 2010 – kategoria Żak F1

Rywalizował z drużynami: LZS I Bojano, Błękitni Wejherowo, LZS II Bojano, Karol Piątek AP, Błękitni II Wejherowo

 Rocznik 2011 – kategoria Żak F2

Rywalizował z drużynami: Wicher Wierzchucino, MKS Władysławowo, Diego Lębork, Latarnik Choczewo

 Rocznik 2012 – kategoria Skrzat G1

Rywalizował z drużynami: MKS Władysławowo, Gdyńska AP Dąbrowa, LZS I Bojano, LZS II Bojano

W sumie rozegraliśmy 66 meczy we wszystkich kategoriach wiekowych w których strzeliliśmy mnóstwo bramek i stoczyliśmy wiele pojedynków z przeciwnikami z różnych drużyn. Jednak najważniejsze, jest to, że nasi zawodnicy zebrali bezcenne doświadczenie, a nasze drużyny w każdej kategorii wiekowej prezentowały się lepiej w każdym kolejnym turnieju.

Przed nami przerwa zimowa w rozgrywkach Pomorskiego ZPN, jednak dla nas to również czas wytężonej pracy podczas treningów, turniejów halowych oraz obozów. Z optymizmem patrzymy na przyszłą rundę i zabieramy się do ciężkiej pracy.

Dziękujemy wszystkim organizatorom turniejów za wzorową organizacje na super obiektach, które mamy nadzieje powstaną również w naszej okolicy. Dziękujemy również wszystkim rodzicom i kibicom, którzy nas wspierali w każdym turnieju niezależnie od odległości.