Drużyna seniorów AP Cassubian

Po prawie czteroletniej historii naszej drużyny, wkraczamy w nowy rozdział Akademii Piłkarskiej Cassubian. Od samego początku zajmowaliśmy się szkoleniem najmłodszych adeptów piłki nożnej. Jednak chcemy zapewnić ciągłość szkolenia naszym zawodnikom i zaszczepić w nich miłość do piłki nożnej na każdym etapie życia. Dlatego od przyszłego sezonu 2021/22 naszą Akademię będzie reprezentować również drużyna seniorska, którą będzie składać się z trenerów, rodziców i przyjaciół Cassubian. Od ponad pół roku zawodnicy spotykają i regularnie trenują, aby być najlepiej przygotowanym do sezonu. Będziemy występować w Grupie 1 Klasy B w podokręgu Gdańskim. Naszymi rywalami w historycyzm dla nas sezonie będą:

1. Ajax Leśniewo
2. AP Cassubian
3. Arka Prusewo
4. Barca Bolszewo
5. Feniks Mechowo
6. Huragan Smolno
7. Kaszuby Połchowo
8. Klif Chłapowo
9. Lider Dębogórze
10. Norda Karwia
11. Puma Darzlubie
12. Sokół Strzelno
13. Start Mrzezino
14. Sztorm Kosakowo
15. Zenit II Łęczyce

Jesteśmy przekonani, że drużyna seniorska Cassubian będzie godnie reprezentować naszą Gminie w regionie, a meczę przyciągną wielu kibiców. Chcemy, żeby weekendowy mecz był świętem nie tylko zawodników grających w danym spotkaniu, ale i wydarzeniem dla całej Akademii. Pragniemy razem zbudować lokalną społeczność, która będzie mogła wspólnie przezywać sportowe emocje i utożsamiać się z barwami Cassubian.  Przed nami jeszcze wiele pracy jednak już nie raz udowodniliśmy, że z pomocom życzliwych nam ludzi możemy osiągnąć wiele.

Dlatego jeśli piłka nożna jest Twoja pasją, lubisz sportową rywalizacje i chcesz stać się częścią wyjątkowej drużyny.  Cały czas możesz dołączyć do naszego zespołu.
Zapraszamy w poniedziałek. od 20:30 na otwarty trening na boisku w Bolszewie przy ulicy Leśnej 35a.