Dzień Dziecka z Cassubian

W minioną sobotę 2 czerwca w ArtParku w Bolszewie najmłodsi mieszkańcy naszej gminy obchodzili swoje święto. Słoneczna pogoda w ten dzień przyciągnęła do parku mnóstwo rodzin z dziećmi, dla których była to okazja do wspólnego spędzenia czasu. Na wszystkich gości czekało mnóstwo atrakcji min. teatr przygotowany przez najsłodszych, bańki mydlane czy dmuchane place zabaw, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci miały również doskonałą okazję, żeby odwiedzić wóz strażacki i wypróbować sprzęt strażacki.

Nie zabrakło również atrakcji sportowych w tym turniej piłki siatkowej i oczywiście zajęcia z piłki nożnej organizowane przez naszą Akademię. Zorganizowaliśmy w tym dniu dla najmłodszych gry i zabawy  z piłką, było wielu uśmiechu i zabawy ale również zaangażowania i poświęcenia. Na wszystkich uczestników na koniec meczu czekał słodki poczęstunek. Przez cały dzień rozegraliśmy mnóstwo meczów zarówno dla zawodników naszej akademii jak i dla dzieci, które nie trenują na co dzień z nami.Pojawiła się również drużna złożona z samych dziewczyn, które dzielnie walczyły z chłopakami.

Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom oraz ich rodzicom za przybycie w tym dniu w barwach Cassubian, pokazaliśmy jak dużą jesteśmy rodziną. Brawa dla was wszystkich.  Na wspólną zabawę zaprosili Wójt Gminy Wejherowo, Biblioteka i Centrum Kultury Gminy Wejherowo, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Strażacy OSP Bolszewo. Dziękujemy, że mogliśmy współtworzyć ten dzień. Jeszce raz wszystkiego najlepszego dla naszych małych piłkarzy i wszystkich dzieci zarówno tych małych i dużych.