II urodziny Cassubian w Gowinie

To był piękny dzień.W sobotę 14 września mogliśmy świętować w Gowinie swoje II urodziny. Przygotowaliśmy dla najmłodszych wiele atrakcji, tak żeby zapamiętali ten dzień na długo. Były dmuchańce, słodkości, poczęstunek i oczywiście piłka nożna. Na sam koniec rozegraliśmy już tradycyjny mecz pomiędzy trenerami i rodzicami. W tym roku zwyciężyli trenerzy, a w dodatkowej serii rzutów karnych wygrała drużyna rodziców.  Dzięki takiemu spotkaniu rodzice oraz dzieci z całej Akademii mieli szansę, aby jeszcze lepiej się poznać i zintegrować. Natomiast dla mieszkańców Gowina była to świetna okazja do zapoznania się z całą rodziną Cassubian.

Bez pomocy rodziców, trenerów oraz zawodników ten dzień nie mógł by się odbyć. Szczególne podziękowania należą się dyrektorowi szkoły w Gowinie, Państwu Dampc, Centrum Ogrodzeń Dampc, Pani Sołtys Sopieszyna oraz wszystkim rodzicom za przygotowanie pysznych smakołyków i pomoc w organizacji tego dnia. Kolejny raz pokazaliśmy, że wszyscy jesteśmy wielką rodziną, która stale się powiększ. Dziękujemy wszystkim za przybycie na II urodziny Cassubian i mamy nadzieje, że za rok będzie nas jeszcze więcej.

Dziękujemy również  za te dwa lata wspólnej pracy. Zaczęło się od pomysłu dwóch facetów zakręconych na punkcie piłki nożnej. Dzisiaj trenuje ponad 100 zawodników a zajęcia prowadzi 7 trenerów. Wierzymy, że budujemy naprawdę coś dużego i konkurencyjnego na piłkarskiej mapie Kaszub.Cieszymy się, że jesteście z nami.