Kolejny rozegrany sparing za nami.

W sobotnie przedpołudnie 25 listopada w dawnym gimnazjum w Bolszewie rozegraliśmy kolejny sparing. Tym razem grupa 2010/2011, która została wzmocniona kilkoma zawodnikami z rocznika 2012 (a nawet 2013!) rozegrała mecz towarzyski z drużyną Sztorm Mosty. Dla większości  chłopaków z naszej Akademii było to spotkanie, które zapamiętają na bardzo długo, ponieważ był to ich debiut w meczu przeciwko innej drużynie.

Naszych zawodników podzieliliśmy na kilka drużyn, które na zmianę rozgrywały mecze przeciwko  Sztormowi Mosty. Z tygodnia na tydzień nasza gra wygląda coraz lepiej, podczas całego sparingu padło wiele bramek z czego należy się cieszyć. Wszyscy grali z wielkim zaangażowaniem i pełnym szacunkiem dla przeciwnika, czego chcemy nauczyć wszystkich zawodników naszej Akademii.

Wielkie brawa należą także wszystkim rodzicom i członkom rodziny, którzy licznie stawili się na trybunach i gorąco dopingowali swoich „małych piłkarzy”. Dla takich kibiców warto ciężko trenować na każdym treningu. Dziękujemy również trenerowi i całej drużynie z Mostów za przybycie i możliwość rozegrania sparingu.