Nowy sezon – 2020/2021. Plan gier na czerwiec

Od poniedziałku, 8 czerwca, rozpoczynamy nowy sezon w Akademii Piłkarskiej Cassubian. Szczegóły na temat startu sezonu znajdą Państwo na stronie głównej.

Rocznik 2009 będzie występował w kategorii Młodzik D2. W tej kategorii gra się po 9 zawodników a rozgrywki prowadzone są w formie ligi. W poprzednim sezonie ligi liczyły od 12 do 14 zespołów. Z każdym przeciwnikiem gra się mecz na swoim boisku oraz na wyjeździe (jesień/wiosna).

Trenujemy wszyscy razem, bez podziału na grupy. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałku, wtorki oraz piątki według harmonogramu.

Zaplanowaliśmy pierwsze gry sparingowe.

12.06 (piątek) rozegramy pierwszy sparing. Rywalem będzie drużyna Sztormu Kosakowo.

Zbiórka na obiektach w Kosakowie (osiedle Złote Piaski w Mostach) o godzinie 17:30. Przyjeżdżamy w dresach APC, zabieramy odzież termo, czerwone koszulki, granatowe spodenki, granatowe getry, czerwone ortaliony, OCHRANIACZE, buty do gry na trawie, bidon z wodą.

Koniec sparingu ok 19:30.

Powołania wszyscy zawodnicy z  grupy Młodzik

13.06 (sobota) druga gra sparingowa z drużyną MKS ProFan Gościcinio. 

Zbiórka o godzinie 13:30 na boisku przy ul. Leśnej 35a w Bolszewie. Koniec sparingu ok 15:30.

Przyjeżdżamy w dresach APC, zabieramy odzież termo, granatowe koszulki, granatowe spodenki, granatowe getry, czerwone ortaliony, OCHRANIACZE, buty do gry na trawie, bidon z wodą.

Powołania wszyscy zawodnicy z  grupy Młodzik

20.06 (sobota) – sparing z drużyną GOSRiT Luzino, zbiórka o godzinie 12:00 na boisku przy ul. Leśnej 35a w Bolszewie.

28.06 (niedziela) – mini turniej w Kosakowie. 6 drużyn. Sztorm Kosakowo 2009 oraz 2010, UKS Jedynka Reda, Pomorzanin Gdynia, Victoria Gdańsk, AP Cassubian.

 

W naszej drużynie trenuje 14 chłopców, dlatego dołączyła do nas czwórka z rocznika 2010. Niemniej wciąż zapraszamy chłopców do drużyny. Jeśli Państwa znajomi mają dzieci w roczniku 2009, to serdecznie zapraszam. 

Trener Marek