Pierwsze urodziny Cassubian.

W najbliższą sobotę 8 września Akademia Piłkarska Cassubian będzie świętować swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji chcemy zaprosić wszystkich naszych sympatyków na boisko przy Szkole Podstawowej w Bolszewie – ul. Leśna 35a. Pragniemy, aby w tym dniu wszyscy nasi zwodnicy, rodzice i rodzeństwo spędzili ten czas wspólnie. Będzie to świetna okazja do wspólnej zabawy i poznania wszystkich zawodników oraz rodziców, którzy nie mieli jeszcze okazji do poznania się.

W tym dniu nie zbraknie oczywiście sportu, chłopcy oraz dziewczyny będą mieli wspaniałą okazje do wspólnej gry. Oczywiście chcemy, aby rodzice w tym dniu też mogli wspólnie rywalizować na boisku dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stroju sportowego. Nie zabraknie także innych atrakcji, będziemy mogli sprawdzić swoją celność uderzenia, zagramy w Bùczka i Kluskę, a na przybyłych gości będzie czekała również słodka niespodzianka.

Całe wydarzenie rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00 i potrwa do około godziny 18:00. Zapraszamy wszystkich. Przez ten czas wszyscy razem tworzyliśmy naszą Akademię i chcemy wam za to podziękować.