Pierwszy sparing za nami

W dzisiejsze przedpołudnie rozegraliśmy pierwszy mecz towarzyski w historii naszej Akademii. O godzinie 10:30 na boisku przy Szkole Podstawowej w Kębłowie  zawodnicy z rocznika 2008/2009 zmierzyli się z rówieśnikami z drużyny GOSRiT Luzino.

Mecz był podzielony na części i graliśmy systemem „każdy z każdym”, gdyż drużna z Luzina wystawiła dwa składy. Poziom gry był bardzo wyrównany. Mecz obfitował w wiele składnych akcji, pojedynków 1 na 1 i padło wiele bramek z obu stron. Cieszy to, że w naszej grze widać było to nad czym pracowaliśmy na ostatnich treningach. Była to na pewno dobra lekcja dla naszych zawodników, z której wyciągniemy wnioski na przyszłość. Trzeba pamiętać o tym, że trenujemy razem zaledwie od miesiąca, jednak z treningu na trening nasza gra wygląda coraz lepiej. Brawa dla całej drużyny, która pomimo złych warunków atmosferycznych ciężko pracowała przez cały mecz. Po meczu podziękowaliśmy brawami rodzicom za wsparcie podczas sparingu.

Dziękujemy bardzo drużynie GOSRiTu  za zaproszenie na sparing i mamy nadzieję na rewanż w przyszłość. Dziękujemy również wszystkim za obecność i gorący doping dla naszej drużyny. Do zobaczenia na treningu.