Początek rundy wiosennej w kategorii Orlik

W najbliższy weekend rozpoczynamy zmagania w rozgrywkach Pomorskiego ZPN. Na początek zagra drużyna rocznika 2008/09. Wcześniej zagramy sparing z drugą drużyną Błękitnych Wejherowo. Szczegóły poniżej.

Czwartek 28.03 W ramach treningu zagramy sparing z drużyną Błękitnych II Wejherowo. Zbiórka całej grupy w czwartek o 16:20 na boisku przy ul. Jana Kochanowskiego w Wejherowie (tzw boisko Jamajka). Tego dnia nie ma treningu w Bolszewie.

Przyjeżdżamy ubrani  w bluzę dresową, czerwoną koszulkę, granatowe spodenki z paskami, odzież termo, czapkę, komin, rękawiczki, zabieramy ortalion, buty do gry na sztucznej trawie, bidon z wodą.

Powołani: cała grupa rocznika 2008/09


Sobota 30.03 Turniej w Wejherowie. Zbiórka o godzinie 15:00 na boisku przy ul Wzgórze Wolności w Wejherowie (stadion Gryfa Wejherowo).

Przyjeżdżamy ubrani  w bluzę dresową, czerwoną koszulkę, granatowe spodenki z paskami, odzież termo, czapkę, komin, rękawiczki, zabieramy ortalion, buty do gry na trawie, bidon z wodą, granatową koszulkę obozową adidas.

Powołani: Powołani: Kujawski, Klawikowski.M, Klewer, Mielewski, Droździel, Dawidowski Bach, Wolski, Ribakowski.  Potwierdzenia prosimy kierować do trenera Marka (512 375 925)


W niedzielę 31.03 zapraszamy do udział w festynie charytatywnym dla Wiktoria, która jest kolegą z ławek szkolnych naszych zawodników ! Nasza Akademia oprowadzi stanowisko z zabawami piłkarskimi tego dnia. Treningi w Akademii, to nie tylko rozwój umiejętności, ale też wpajanie zasad uczciwej rywalizacji, pracy w grupie, czy pomocy drugiemu człowiekowi, dlatego udział całych rodzin w festynie będzie znakomitą lekcją dla Państwa pociech.