Podział na grupy treningowe. Rocznik 2013 oraz 2014

Od poniedziałku 4 maja nasza Akademia wraca do treningów. Zgodnie z wytycznymi trenować możemy w grupach 6 osobowych. Ze względu na ograniczenie ilości osób przebywających na boisku, niezależnie od jego wielkości, część zajęć będziemy prowadzili na boisku przy ul. Drzewiarza w Gościcinie.

Szczegóły odbywania się zajęć zostały zamieszczone w poprzedniej wiadomości.

Rozgrywki ligowe zostały odwołane, więc przygotowujemy się już do sezonu 2020/2021 z tego względu już teraz następuje zmiana trenera w roczniku 2013. Trener Krzysztof będzie prowadził rocznik 2013 w przyszłym sezonie.

Poniżej podział na grupy wraz z harmonogramem treningów, proszę zwrócić uwagę na miejsce odbywania się zajęć:

  • Leśna – boisko przy ul. Leśnej 35 a w Bolszewie
  • Szkolna – boisko przy ul. Szkolnej 13 w Bolszewie
  • Gościcino – boisko w kompleksie sportowym przy ul. Drzewiarza oraz ul. Południowej w Gościcinie

W celu utrzymania wysokiego poziomy zajęć, szczególnie w tak małych grupach treningowych, ważna jest możliwe jak najwcześniejsza informacja o ewentualnych nieobecnościach na zajęciach. Pozwoli to trenerowi zmodyfikować grupy danego dnia. Trening w 2-3 osoby nie będzie atrakcyjny dla dzieci. Szanujmy kolegów z zespołu. Jednocześnie przypominamy, że treningi są prowadzone w każdych warunkach atmosferycznych, więc jeśli nie będzie informacji od trenera o odwołaniu zajęć, należy przyjąć, że trening się odbędzie.