Półkolonie z Cassubian

W pierwszym tygodniu ferii  w Bolszewie odbyła się kolejna już edycja półkolonii z Cassubian. Tym razem w szkole przy ulicy Szkolnej spotkały się dzieci z roczników 2011,2012 oraz 2013. Niezmiernie cieszy nas fakt, że po raz kolejny  nasi podopieczni podczas wolnych dni od treningu woleli  ten czas spędzić na treningu. .

Dzieci codziennie od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00 przebywali pod opieką naszych wychowawców. W tym czasie mogliśmy przeprowadzić dwie jednostki treningowe, poranny rozruch gdzie graliśmy w inne sport np. w unihokeja czy Bùczke czy przeprowadzić  dodatkowe atrakcje.  W ciągu tygodnia  podczas dodatkowych atrakcji, dwukrotnie byliśmy na basenie, odwiedziliśmy sale zabaw i park trampolin. Jednak największą niespodzianką dla naszych podopiecznych była możliwość przyrządzenia własnoręcznie pizzy w restauracji U Bąbli w Bolszewie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzorowe zachowanie i zaangażowanie w każdych zajęciach. Mamy nadzieje, że uczestnicy półkolonii zyskali się przez tydzień bardzo dużo pod względem sportowym i będą to mogli pokazać na treningach i najbliższych turniejach.