Prośba o pomoc w modernizacji boiska.

Dzień dobry,
dziś zwracam się do Państwa z gorąco prośbą.
Od tego roku sprawujemy pieczę nad boiskiem w Wejherowie przy ul Jana III Sobieskiego 279 (Przy Ośrodku Szkolno Wychowawczym). Na chwilę obecną trenują tam dzieci z lokalizacji Wejherowo, oraz najstarsza grupa z rocznika 2009. Dużym atutem obiektu jest oświetlenie, którego niestety brakuje przy ul. Leśnej. Obiekt ten może nam pomóc nieprzerwanie prowadzić treningi w okresie jesiennym również w innych rocznikach.
Boisko jest w dobrym stanie jednak wymaga kosmetyki.
Trzeba zasypać doły które powstałe w wyniku zapadnięcia się odwodnienia, oraz dziury przed bramkami, tam też chcemy położyć trawę z rolki. Dzięki pomocy lokalnych firm udało nam się zorganizować trawę oraz niezbędną ziemię. Niestety bieżnia okalająca boisko nie pozwala na wjazd ciężkiego sprzętu, dlatego potrzebna jest Państwa pomoc.
Wyrównać boisko chcemy w najbliższą sobotę 3 października, tak by nasze dzieci jak najszybciej mogły trenować na równym a co najważniejsze na bezpiecznym boisku.
Zaczniemy już od godziny 8:00, jeśli ktoś może stawić się później, to również zapraszamy J
Proszę o deklaracje, kto z Państwa może nam pomóc. Proszę o zabranie ze sobą łopat, szpadli, grabi oraz taczek.🙏
Informacje o obecność proszę przesłać sms-em pod nr 512 375 925 bądź zostawić komentarz pod postem na facebookowej grupie rodziców. Jednocześnie zapraszam do dołączenia do grupy rodziców, którzy jeszcze nie dołączyli. https://www.facebook.com/groups/642608046084815/
Z góry bardzo dziękuję❗️
Marek Hebel