Przeżyj wspaniałą przygodę na Obozie z AP Cassubian

Do rozpoczęcia wyczekiwanych przez najmłodszych  wakacji zostało zaledwie kilka tygodni. Dla większości naszych zawodników będzie to pierwszy tak długi okres bez treningów. Z pewnością czas będzie dłużył się w szczególności wszystkim, którzy pojadą na swój pierwszy obóz organizowany przez naszą Akademię. Zapraszamy wszystkich rodziców, którzy nie mają jeszcze planów na aktywne spędzenie wakacji dla swoich pociech do skorzystania z oferty naszego obozu sportowego Żelistrzewo 2018.

Obóz w naszej Akademii to oferta aktywnego spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie nie tylko wiedzę doświadczonej kadry opiekunów, trenerów, ale także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami. Potężna porcja atrakcji i integracja z rówieśnikami to zaledwie część pozytywów jakie przynosi czas spędzony z na obozach Akademii. Miejsca organizowanych obozów i wycieczek są starannie dobrane pod kątem bazy sportowej, lokalizacji, atrakcji i jakości zakwaterowania. Wszystko po to, by stworzyć najlepsze warunki do wspólnej sportowej zabawy. Uczestnictwo w obozie pozwala na opanowanie tych umiejętności z zakresu rzemiosła piłkarskiego, których co tygodniowe zajęcia nie są wstanie nauczyć. Jest to czas pracy i zabawy o wzmożonej intensywności, którego efekty przekładają się na dalszą część sezonu.

Wyjazdy na obozy sportowe są idealną formą spędzenia wolnego czasu nie tylko dla osób, które chcą polepszyć swoje umiejętności w konkretnej dyscyplinie sportowej. Mogą brać w nich udział sportowi adepci, którzy dopiero przecierają swoje szlaki i budują mistrzowską kondycję. Oprócz zajęć piłkarskich obóz sportowy to także okazja do rozwijania swoich kompetencji społecznych, umiejętności pracy w grupie i współdziałania.  Jeśli nie boisz się przygód i chcesz spędzić tydzień w gronie kolegów z zespołu oraz trenerów, nasza propozycja jest dla Ciebie idealna!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA