Rocznik 2014 zagrał na Ogólnopolskim turnieju w Licheniu.

Występ AP Cassubian rocznik 2014 na turnieju w Licheniu zorganizowany przez Pro Turnieje był wyjątkowym wydarzeniem. Zawodnicy trenera Krystiana zagrali z ogromnym zaangażowaniem i determinacją w każdym spotkaniu. Przez cały weekend łącznie rozegrali 13 meczów z drużynami z całej Polski.

Wynik turnieju nie jest najważniejszy, ale warto zwrócić uwagę, że zespół AP Cassubian w każdym meczu prezentował się bardzo ambitnie i walczył do końca. Dla większości z nich był to pierwszy turniej w piłce siedmioosobowej, co wcale nie ułatwiło zadania. Jednak mimo braku doświadczenia, nasi zawodnicy pokazali, że nie boją się wyzwań i chętnie rywalizują z silnymi przeciwnikami.

Zawodnicy AP Cassubian walczyli o każdą piłkę, nie odpuszczali i nie rezygnowali, nawet w trudnych momentach. Ich determinacja była widoczna i pozwala z optymizmem  patrzeć w przyszłość. Turniej w Licheniu był dla drużyny dużym wyzwaniem, ale jednocześnie cennym doświadczeniem. Była to okazja, aby zmierzyć się z najlepszymi drużynami z całego kraju oraz z drużyną a Ukrainy i pokazać swoje umiejętności na tle silnych rywali. Dzięki takim turniejom zawodnicy nabierają pewności siebie oraz zdobywają cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości. Rywalizacja z takimi drużynami jak Warta Poznań czy Ruch Lwów na długo postanie w pamięci naszych zawodników.

Jesteśmy bardzo dumni z występu rocznika 2014 AP Cassubian na tym turnieju i nie możemy doczekać się, aby zobaczyć ich kolejne występy na boisku. Gratulujemy naszym piłkarzom za ich zaangażowanie i determinację oraz dziękujemy wszystkim, którzy ich wspierali i kibicowali.

 

Foto: Pro Turnieje.