Roczniki 2012 i 2013 zagrały na międzynarodowych turniejach.

Drużyny AP Cassubian co raz, częściej występują na  międzynarodowych turniejach piłkarskich. W ostatnim czasie, braliśmy udział w wielu prestiżowych turniejach, m.in. w Licheniu dla dzieci urodzonych w roczniku 2012 i w Mrągowie w dla dzieci urodzonych w roczniku  2013.

Występ drużyny AP Cassubian na turnieju w Licheniu rocznik 2012 był niezwykle cennym doświadczeniem. Zespół zaprezentował się z bardzo dobrej strony, grając z dużą determinacją i zaangażowaniem. Wszyscy zawodnicy dawali z siebie wszystko, by zdobyć jak najwięcej goli i pokonać rywali. Warto podkreślić, że drużyna AP Cassubian nie skupia się tylko na wynikach. Trenerzy zwracają również bardzo uwagę na rozwój indywidualnym zawodników, który jest kluczowy na tym etapie szkolenia. Zawodnicy cenią sobie również sportową rywalizację i zasady fair play. W każdym meczu, bez względu na wynik, dają z siebie wszystko.

Kolejnym międzynarodowym turniejem, na którym wystąpiła drużyna AP Cassubian, był turniej w Mrągowie. Tym razem, zespół z rocznika 2013 także zaprezentował się z bardzo dobrej strony, zdobywając uznanie publiczności i przeciwników. Drużyna zachwyciła swoją grą, a zawodnicy pokazali nie tylko doskonałą technikę, ale również świetną kondycję i wytrzymałość fizyczną.

Warto podkreślić, że na każdy turnieju AP Cassubian przyjeżdża wraz z wieloma fanami, którzy głośno dopingują i wspierają swoich zawodników. Dzięki temu atmosfera na meczach jest wyjątkowa i motywująca dla całego zespołu.

Podsumowując, drużyny AP Cassubian to zespoły, które zasługują na najwyższe pochwały za swoje występy na międzynarodowych turniejach. Zawodnicy pokazują nie tylko doskonałą technikę i umiejętności piłkarskie, ale również szacunek dla rywali i fair play. Dzięki temu, drużyna cieszy się ogromnym szacunkiem i sympatią kibiców. Jesteśmy bardzo dumni z występu naszych drużyn i nie możemy doczekać się, aby zobaczyć ich kolejne występy na boisku. Gratulujemy naszym piłkarzom za ich zaangażowanie i determinację oraz dziękujemy wszystkim, którzy ich wspierali i kibicowali.