Spotkanie Świąteczno- Noworoczne

5 stycznia na hali widowiskowo-sportowej w Bolszewie odbyło się pierwsze spotkanie świąteczno-noworoczne naszej Akademii. Była to doskonała okazja do podsumowania roku 2019, który był dla nas bardzo udany nie tylko pod względem sportowym. Do tych sukcesów na pewno możemy zaliczyć otwarcie nowej lokalizacji w Gowinie, wystartowanie wszystkich naszych roczników w ligach związkowych, zwycięstwa i bardzo dobre lokaty w rożnych turniejach.

Do Hali w Bolszewie przybyły wszystkie roczniki z Cassubian wraz z rodzinami, aby wspólnie spędzić czas przy dobrej zabawie. Wszyscy zawodnicy zostali podzieli na kategorie wiekowe w których trenują na co dzień. Po krótkim wstępie przeszliśmy do grania mini turnieju na 3 boiskach. Tego dnia wszyscy byli zwycięzcami dlatego nagrodę otrzymał każdy zawodnik, który pojawił się w Bolszewie. Rodzice mieli w tym czasie możliwość porozmawiania ze sobą i bliższego poznania się. Między meczami był  również czas, aby coś przekąsić. Rodzice tego dnia stanęli naprawdę na wysokości zadania. Przygotowany przez nich poczęstunek przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Dziękujemy wszystkim z całego serca, którzy pomogli w organizacji tego dnia. Mamy nadzieje, że ten dzień wejdzie na stałe do kalendarza Cassubian.