Treningi w czerwonej strefie

Żyjemy w nietypowym czasie w którym obostrzenia dotknęły również nas. W naszej Gminie decyzją władz zakazano wynajmu hal sportowych (wyjątek Gościcino, czekamy na decyzję czy uda się uzyskać jakieś godziny). Podobnie rzecz ma się z placówkami powiatowymi. My jednak w dalszym ciągu będziemy prowadzić zajęcia, tak aby zadbać o sprawności fizyczną dzieci w tym ważnym okresie.

Zajęcia w dalszym ciągu będą prowadzone na dworze we wszystkich rocznikach. Ostatnimi czasy zimy nie są ciężkie i można bez przeszkód prowadzić zajęcia, jednocześnie hartując organizmy dzieci. Prosimy zaopatrzyć pociechy w ciepłą herbatę i ubrać w odpowiedni strój. Odsyłamy do artykułu na naszej stronie: Jak ubrać dziecko w czasie niepogody?

Na bieżąco będziemy monitorować sytuacje i gdy pojawi się taka możliwość będziemy starali się przenieść część zajęć na halę. Z pierwszeństwem najmłodszych zawodników, czyli Skrzatów.

Ze względu na brak oświetlenia boiska przy ul. Leśnej 35a w Bolszewie oraz remont oświetlenia boiska w Gowinie następują małe zmiany miejsca, obowiązujące od poniedziałku 26.10.2020

  • Gowino tymczasowo trenuje wraz z lokalizacją Wejherowo we wtorki oraz czwartki w godzinach 17:15 – 18:15 (grupa młodsza) oraz 18:20 – 19:50 (grupa starsza).
  • Piątkowe treningi bolszewskiej grupy Orlik (2010/2011) zostają przeniesione na boisko w Wejherowie przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Treningi odbędą się z podziałem na grupy: 17:00 – 18:30 grupa czerwona, 18:30 – 20:00 grupa granatowa.
  • Dodatkowy, poniedziałkowy trening grup granatowych kategorii Orlik i Żak również zostaje przeniesiony na boisko w Wejherowie. Dokładną godzinę treningów podamy pod koniec tygodnia.

W piątek 23.10 na stronie ukażą się zaktualizowane grafiki treningowe dla każdej lokalizacji oraz kategorii wiekowej.

Wiosną wracamy do planu obowiązującego we wrześniu i październiku.