Treningi w sierpniu. Informacje organizacyjne.

W poniedziałek 30 lipca wracamy do treningów. Trenujemy według harmonogramu wakacyjnego obowiązującego do 31 sierpnia. Harmonogram dostępny jest TUTAJ.


W miesiącu lipcu nasza Akademia została włączona w poczet klubów zrzeszonych w Pomorskim Związku Piłki Nożnej. Dzięki temu nasze drużyny będą występowały w oficjalnych rozgrywkach klubowych w swoich kategoriach wiekowych. Na sezon 2018/19 zgłosiliśmy pięć naszych drużyn w takich kategoriach wiekowych

  • Orlik E1 – rocznik 2008
  • Orlik E2 – rocznik 2009
  • Żak F1 – rocznik 2010
  • Żak F2 – rocznik 2011
  • Skrzat G1 – rocznik 2012*

*w poprzednim sezonie nie była prowadzona liga Skrzatów. W tym sezonie nie zgłosiło się wiele drużyn i nie wiadomo jeszcze, czy ta liga wystartuje.

W każdej kategorii wiekowej mogą występować zawodnicy młodsi. Rozgrywki odbywają się systemem turniejowym. Każda drużyna organizuje jeden turniej. Jesienią odbywają się 3 takie turnieje, oraz wiosną kolejne 3 turnieje. Wyniki i tabele można śledzić na stronie laczynaspilka.pl

Udział w rozgrywkach ligowych narzuca na kluby jak i zawodników w nich występujących pewne obowiązki. Zawodnik biorący udział w rozgrywkach ligowych musi posiadać, legitymację szkolną, ważne badania lekarskie oraz podpisaną w swoim klubie deklaracje gry amatora.


W związku z uczestnictwem naszych drużyn w rozgrywkach prowadzonych przez Pomorski ZPN, prosimy wszystkich rodziców, o wydrukowanie, wypełnienie i dostarczenie do trenerów podpisanej Deklaracji Gry Amatora. Deklaracja do pobrania TUTAJ


Przypominamy o obowiązku posiadania ważnych badań lekarskich przez wszystkich zawodników, którzy ukończyli 6 rok życia. Od sezonu 2018/19 ważność badań będą weryfikowali również sędziowie prowadzący rozgrywki ligowe.

Przy okazji informujemy, że doktor laryngolog przyjmuje w „Naszym Domu” po 26 lipca.


Prosimy o uregulowanie składek członkowskich za sezon 2017/18. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem Akademii Piłkarskiej Cassubian i podpisanej przez Państwa Deklaracji Członkowskiej, opłata jest składką członkowską, płatną cały rok, również w miesiącach lipiec i sierpień.