Wysoka ocena w programie certyfikacji.

Akademia Piłkarska Cassubian to jedna z wielu szkółek piłkarskich objętych programem certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej. Otrzymanie certyfikatu oznacza, że szkółka spełnia określone standardy jakościowe i jest gotowa do szkolenia młodych talentów zgodnie z najwyższymi wymaganiami.

W dniu 4 kwietnia Akademia Piłkarska Cassubian była poddana wizycie edukującej, w trakcie której trener edukator z Polskiego Związku Piłki Nożnej oceniał jakość treningów i działalność szkółki. Wizyta ta ma na celu pomóc szkółce piłkarskiej w dalszym rozwoju i doskonaleniu swojej działalności.

Trening w grupie skrzat przeprowadzony w ramach wizyty edukującej został bardzo wysoko oceniony i zdobył maksymalną ilość punktów. To wspaniałe wyróżnienie dla trenerów i zawodników szkółki piłkarskiej, którzy poświęcają wiele czasu i wysiłku na doskonalenie swoich umiejętności.

Cieszymy się, że nasza szkółka piłkarska Cassubian jest wyróżniona przez Polski Związek Piłki Nożnej i że nasza praca jest doceniana przez ekspertów z branży piłkarskiej. Jesteśmy dumni z naszych trenerów i zawodników oraz z ich ciężkiej pracy i zaangażowania, które pozwoliły nam zdobyć to wyróżnienie.

Akademia Piłkarska Cassubian to miejsce, w którym młodzi zawodnicy mogą rozwijać swoje umiejętności i pasję do piłki nożnej. Oferujemy profesjonalne szkolenie, w pełni zgodne z wymaganiami Polskiego Związku Piłki Nożnej i stawiamy sobie za cel rozwijanie umiejętności piłkarskich u młodych talentów.

Dziękujemy Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej za wyróżnienie i zaangażowanie w rozwój szkółek piłkarskich w Polsce. Obiecujemy, że będziemy kontynuować naszą pracę i dążyć do doskonalenia swojej działalności, aby zapewnić młodym zawodnikom najlepsze warunki szkoleniowe.