Za nami zimowy obóz w Cząstkowie

W dniach 17-23 lutego część zawodników naszej Akademii uczestniczyła w obozie sportowym w Cząstkowie. W obozie wzięło udział 20 chłopców, podzielonych na dwie grupy treningowe, co pozwoliło nam bardzo intensywnie trenować i skupić się na detalach. Cały tydzień spędziliśmy w bardzo komfortowych warunkach hotelu Sentoza Golf, gdzie do dyspozycji mieliśmy min. centrum diagnostyki ruchu i treningu sportowego, salkę fitnes oraz pokój telewizyjny.

Po przyjeździe w niedziele i zakwaterowaniu udaliśmy się na obiad, a następnie na trening do pobliskich Trąbek Wielkich, gdzie mieliśmy super warunki do trenowania. Po powrocie czas na kąpiel i kolacje. Dzień zakończyliśmy wspólnym oglądaniem meczu. Każdy kolejny dzień mijał nam według zaplanowanego przez trenerów harmonogramu. Rozruch, śniadanie, czas na sprzątanie w pokojach i czas wolny. Następnie poranny trening, kąpiel, obiad i tradycyjnie popołudniowy odpoczynek. Po sjeście: drugi trening następnie kolacja. Na koniec dnia był czas na atrakcje i integracje. W czasie obozu dwukrotnie byliśmy w Aqua Centrum w Kościerzynie, gdzie mogliśmy się zregenerować z czego chłopcy się bardzo cieszyli. Podczas pobytu w Cząstkowie mieliśmy także szansę spotkać się z Krystianem Żołnierewiczem z Level Up – treningi piłkarskie. Były reprezentant Polski oraz zawodnik Arki Gdynia, opowiedział nam o swojej przygodzie z piłką, jak zaczynał oraz jak ciężko trzeba pracować, aby osiągnąć sukces w sporcie. Chłopacy z zaciekawieniem słuchali trenera Krystiana, próbując wyciągnąć z tego spotkania jak najwięcej dla siebie.

Każdy z uczestników obozu otrzymał pamiątkowa koszulkę oraz czapkę z limitowanej serii, która zrobiła furorę nie tylko u najmłodszych. 

Najważniejszym elementem obozu oczywiście była piłka nożna i przygotowanie się drugiej części sezonu. Dlatego w trakcie pobytu w Cząstkowie rozegraliśmy dwa sparingi z Salosem Rumia oraz Sokołem Ełganowo. Przez cały tydzień trenowaliśmy dwa razy dziennie, nad aspektami, które chcemy poprawić w naszej grze w najbliższym czasie. Wierzymy, że nasza ciężka praca przysienie efekty wkrótce, podczas sparingów oraz turniejów. Dziękujemy wszystkim pracownikom hotelu Sentoza Golf, za super pobyt, miłą obsługę i  pyszne jedzenie. Dziękujemy również wszystkim rodzicom za zaufanie i powierzenie nam swoich pociech na ten tydzień.