Zielona gwiazdka dla AP Cassubian

Wczoraj otrzymaliśmy zaszczytny certyfikat na poziomie zielonej gwiazdki przyznawany przez Polski Związek Piłki Nożnej dla szkółek piłkarskich w całym kraju. To już drugi rok z rzędu, kiedy dostajemy to wyróżnienie, co jest dla nas niezwykłym osiągnięciem i dowodem na to, że nasza praca jest doceniana i spełnia wysokie standardy.

Jako szkółka piłkarska traktujemy ten certyfikat jako potwierdzenie naszych wysiłków i motywację do dalszej pracy. Chcemy rozwijać naszą Akademię i podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej, aby zapewnić naszym zawodnikom najlepsze szkolenie i szanse na rozwój swoich umiejętności.

Certyfikat na poziomie zielonej gwiazdki jest szczególnie ważny dla naszych rodziców i zawodników, ponieważ jest gwarancją, że nasza szkółka piłkarska spełnia najwyższe standardy jakościowe. To z kolei zwiększa ich zaufanie do naszej akademii i daje im pewność, że ich dzieci uczą się piłki nożnej na najlepszym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszej szkółki piłkarskiej i gotowi na dalszą pracę i rozwój. Otrzymany certyfikat zielonej gwiazdki jest dla nas dużą motywacją, aby kontynuować naszą pracę i zapewnić naszym zawodnikom najlepsze szkolenie. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i obiecujemy, że będziemy kontynuować nasze wysiłki w dążeniu do doskonałości.